Nasze propozycje dla szkół.

Już wkrótce konkurs…..

Dnia 15.06.2015 zostanie ogłoszony konkurs, dla dzieci i młodzieży na najciekawsze wakacyjne zdjęcie. Organizatorami konkursu są Drukarnia DFP oraz www.photo-travels.org. Przewidywany termin zakończenie konkursu to 01.10.2015. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.10.2015. Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody i upominki.

Pragniemy, aby nasza współpraca z photo-travels.org przyniosła wymierne korzyści nie tylko szkołom, ich pracownikom, ale także uczniom.
Chcemy, aby uczniowie mieli dostęp do druku w korzystnych cenach i realizowali swoje projekty: np. druk książek, organizowanie wystaw fotograficznych i aby aktywnie włączali się w życie szkoły.
Nauczyciele za pośrednictwem panelu mogą realizować swoje projekty, związane z procesem nauczania i integracji dzieci i młodzieży.
Organizując konkursy chcemy zainspirować młodzież do działania

Drukarnia nasza przygotowała specjalną ofertę dla szkół i przedszkoli. Placówki edukacyjne mogą uzyskać do 20% rabatu na: dyplomy, książki, materiały seminaryjne, teczki.
Z konta szkoły może korzystać wiele osób.
Szczegóły promocji dostępne są w Panelu klienta.

Warunkiem uzyskania rabatu jest założenie konta w panelu klienta, wybrania rodzaju promocji, akceptacji regulaminu promocji i przedstawienie danych do faktury.